Online Üye : 555
 
Dün Üye Olanlar : 854

Kilis İslami Evlendirme Sitesi


Kilis ili, ülkemizin Güneydoğu’nda yer almaktadır. Suriye’ye komşu olan il Suriye’ye 10 KM uzaklıktadır. İlin 2015 yılı sayımlarına göre nüfusu 130 bin 655’tir. İlde olan tek üniversite 7 Aralık Kilis Üniversitesidir ve üniversiteye kayıtlı 8 bin öğrenci bulunmaktadır.

Dini bir evlilik kurmak isteyen kişiler dindar bir aday bulmakta oldukça zorlanmaktadır. Bu yüzden çevrelerinde İslami evlilik yapmaya yönelik bir aday bulamayan Kilisliler bu adayları internet üzerinden bulmaktadır. Bu adayların bulunmasında size en çok yardımcı olan site Helalimol.net sitesidir. Siteye üye olarak helal yollarla izdivaç kurabileceğiniz adaylarla tanışabilirsiniz. Bu site üzerinden hayalindeki eş ile tanışarak hayatlarını birleştiren kişi sayısı oldukça fazladır.

İslami değerlere uygun bir eş arayışındaysanız vakit kaybetmeden üye olmanız gereken site olan Helalimol.net size güvenilir ve dindar bir eş bulabilme şansı tanıyor. Sitede çok fazla üye olduğu için genellikle herkes aradığı kriterlere sahip eş adayını site üzerinden bulabilmektedir. Üye olduktan sonra İslami şartlara uygun olarak evlenmek isteyen kişiler sizlerle de iletişime geçebilir. Yani hayalinizdeki eş hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkabilir.

Go up

Go up