" Mutluluğa Giden Yol "

İslami Evlilik Sitesi

"Türkiye'nin alanında Lider İslami evlilik sitesi ne hepiniz hoş geldiniz. Evli kadını İslami değerleri ön planda tutuyorsanız. Sizin gibi düşünen insanları bu sitede bulabilirsiniz. Sitemizin ek amacı İslami değerlere önem veren insanları bir arada tutmak ve onların evliliğine yardımcı olmak Ahlaki değerlerin ön planda olduğu bu platformda mutlu bir yuva kurmak için ilk adımı atabilirsiniz."

Ciddi Evlilik Sitesi

"Helalimol.net Sitesi bir çöpçatanlık yâda sohbet sitesi değildir. Sitemiz ciddi insanları bir araya getirmek ve İslami değerlere uygun evlilik yapmayı düşünen kişilerin bir araya gelmesini sağlamaya çalışmaktadır. Bu platformda sadece ciddi ve evlenmeyi düşünen insanlar yer alıyor. Bunun dışında yer alan insanlar ise hızlı bir şekilde internet sitemizden hemen uzaklaştırılıyorlar."

Detaylı Profil

"Evlenmeyi düşündüğümüz insan hakkında bilgi sahibi olmak isteriz Internet sitemize kayıt esnasında kişisel özelliklerinizi ve sizi tanımak isteyen insanların öğrenmek istediği bilgileri de sizlerden istiyoruz. Belirlemiş olduğumuz bu kural sayesinde zaman kaybetmeden Herkes birbirini daha rahat ve kolay bir şekilde tanıyabiliyor. Kendinize en uygun eş adayını bulmak için kendinizi de iyi tanıtmalısınız."

Güvenlik

"Sitemizde çok sayıda üye olduğu için editörlerimiz her an güvenlik kontrolünde bulunuyorlar. 7/24 sitemizde çalışmaya devam eden editörler Sizlerin kişisel bilgilerini saklı tutuyor ve kimseyle paylaşmıyor. Hem kişisel bilgilerimiz hem de paylaşmış olduğunuz Fotoğraflarınız son derece özel bir sistem ile korunmaktadır. Sitemize girmiş olduğunuz her bilgi hiçbir kimseyle paylaşılmamaktadır."

Kolay Mesajlaşma

"Sitemiz üyelerin birbirleriyle rahat mesajlaşması için son derece güzel bir sistem kullanmaktadır. Karşılıklı sohbetin rahat ve hızlı olabilmesi adına tüm çalışmalar yapılmaktadır İstediğiniz üyeleriyle anlık olarak özel mesajlaşma yoluna gidebilir ve Dilerseniz Üyeleri arayarak da Onlarla iletişim kurabilirsiniz."

Destek

"Sitemiz üzerinden yaşadığınız her türlü sorunda İletişim bölümünden Editörler ile temas kurabilirsiniz. Soru şikâyet ya da önerilerinizi ileterek sitemizin daha ileriye gitmesine yardımcı olabilirsiniz Elimize ulaşan mailleri en geç 2 saat içerisinde cevap veriyoruz. Destek konuları ile ilgili detaylı bilgi almak için Yardım bölümümüzü inceleyebilirsiniz."

Go up