Online Üye : 555
 
Dün Üye Olanlar : 854

Eskişehir de Dinimize uygun evlilik sitesi


Eskişehir 1993 yılındaki kanunla büyükşehir olmuş ve şuan Türkiye’nin en kalabalık yirmi beşinci şehridir. Öğrenci kenti olarak bilinen ilimiz de Osmangazi ve Anadolu üniversitesi vardır. Ortalama Nüfus u 850-900.000 arasındadır.

                Helalimol.net sitesine üye olup, Eskişehir de İslami değerleri yüksek olan bir eş adayını sitemizden bulabilirsiniz. Evlenme çağına gelmiş gençler, hala hayırlı ve Allah’ın emirlerine uyan bir eş arayanlar her yaş aralığında biriyle tanışabileceğiniz sitemize üye olmak tamamı ile ücretsiz. Evlilik yolunda ilk adımı atmak için başka helal olmayan sitelere hem de para ile üye olmak yerine Helalimol.net e hiçbir ücret ödemeden üye olabilirsiniz.

                Sitemizde istediğiniz yaş aralığındaki profilleri arayabilir ve mesaj atabilirsiniz. Sizde Eskişehir de helal bir kısmet bulup evliliğe ilk adımı atabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemize üye olup bütün özelliklerini ücretsiz olarak kullanmak. Evliliğin amacı Allah aşkını yaşamaktır. Cennet arkadaşını ahiret arkadaşını seçiyorsun, sadece bu dünya da yaşadığın arkadaşını seçmiyorsun evlenerek. İşte doğru tercih yapabilmeniz için tek yapmanız gereken Helalimol.net e üye olup, ücretsiz olarak helal kısmetinizi bulmak.

 

Go up

Go up