Online Üye : 555
 
Dün Üye Olanlar : 854

Batman İslami Evlendirme Sitesi


Batman ili, ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Çok zengin bir tarihi kimliği olan Batman ili, antik bir kent olan Hasankeyf’i sınırlı içerisinde barındırmaktadır. 1990 tarihinde çok hızlı bir şekilde gelişen Batman ili yine 1990 tarihinde Siirt ve Mardin’den alınan ilçeler ile Türkiye’nin 72. İli olarak kurulmuştur.

Dini kurallara uygun bir izdivaç yapmak çoğu Müslüman’ın hayalidir. Fakat bu şekilde bir izdivaç yapacak aday bulmak oldukça zor olmaktadır. Bu yüzden çevresinde bu adayları bulamayan kişiler internet ortamından bu adayları arar. Fakat bu hizmeti sağlayan çoğu site kalitesizdir ve insanlara güven vermemektedir. İşte bu eksikliği baz alarak kurulan Helalimol.net sizlere hayalinizdeki İslami kurallara uygun eşi tanıma ve bu eş ile bir izdivaç gerçekleştirme imkanı sağlamaktadır. Sitede sizler gibi İslami kurallara uygun yuva kurmak isteyen birçok evliliğe aday üye bulunmaktadır.

Helalimol.net sitesi üzerinden hayalinizdeki eş adayıyla tanışmakta oldukça kolaydır. Bu eş adayını sadece siteye üye olarak bulabilirsiniz. Dini kurallara uygun olarak gerçekleştirilen sohbetten sonra isterseniz bulunan üye ile evlilik yoluna ilerleyebilirsiniz. Günümüz şartlarında belki de çevrenizde bulamayacağınız eş adayını bu site üzerinden bulabilirsiniz. Site üzerinden tanışacağınız kişi belki de sizin hayatınızı değiştirecek eş adayıdır.

Go up

Go up