Online Üye : 555
 
Dün Üye Olanlar : 854

Artvin İslami Dine Göre Evlendirme Sitesi


Karadeniz’in nadide illeri arasında yer alan Artvin bir kıyı şehridir. Gürcistan ile olan sınırımızın kuzeydoğusunda yer almaktadır. 8 ilçeden oluşan ufak bir kent 170 bin nüfusu ile en kalabalık 75. Şehrimiz iklim çeşitliliği fazla yüzeysel olarak da çok engebeli bir araziye sahiptir. Toprak yapısı son derece elverişsizdir ve tarım yapılamamaktadır. Şehrin eski adı Çoruh olup, 15 Şubat 1956 tarih ve 6668 sayılı kanunla Artvin olmuştur.

Evlenmek için eş arayan  ancak kendine ve ailesine uygun birini bulamayanlar hayatımızda her zaman her şeyi doğru gitmez evlilik içinde doğru insanı bulamayabiliriz. Ancak bunu zamana bırakmak yerine gerçekten aradığınız insanı bize verecek şeyler yapmalıyız. Helalimol.net sitesi ile tanışın. Son derece güzel ve kullanışlı olan eş bulma sitesine hepinize tavsiye ediyorum İslam’a uygun ve bu yolda yürüyen insanların yer aldığı güzel bir topluluk sizlerde Artvin'de sizin gibi düşünen insanlar arasından kendinize uygun bir eş seçebilirsiniz. İlk olarak siteye girin ve sitede gezinin  daha sonra üye olarak siteye kaydınızı gerçekleştirin çok kısa sürede basit bir biçimde üye olabiliyorsunuz. Helalimol.net  Sitesi evlenmek isteyen ve kendini yakışıklı bir insan arayan herkes için ideal bir tercihtir.

 

Gönlünüzde yatan partnerinize bulmak için siteyi tercih edebilirsiniz. Sizi anlayacak ve her zaman yanınızda olacak bir işe sahip olmak istiyorsanız. Helalimol.net  adresi ilk tercihiniz olmalıdır.

Go up

Go up