Online Üye : 555
 
Dün Üye Olanlar : 854

Ardahan İslam Evlendirme Sitesi


Ardahan ili, ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Aynı zamanda Gürcistan sınırında bulunmaktadır. Ardahan ülkemizin Kafkaslara açılan kapısı olarak görülebilir. 1992 yılında Kars’tan ayrılarak il olan Ardahan’ın 105 bin 454 nüfusu vardır. Ardahan’da yaşayan halk geçimini genellikle hayvancılıktan kazanıyor. İlde bulunan sanayi kuruluşlarının sayısı ise oldukça azdır. Olanlarda hayvancılık üzerine kurulu fabrikalardır.

Ardahan ilinde evliliğini dini kurallara uygun olarak gerçekleştirmek isteyen kişi sayısı oldukça çoktur. Bu kişiler birbirine ulaşmak için genellikle Helalimol.net sitesini kullanıyorlar. Bu site bu zamana kadar İslami evlilik kurmak isteyen birçok kişinin hayallerine kavuştuğu bir sitedir. Evlenmek isteyen ve bunu dini kurallara uygun olarak yapmak isteyenlerin buluştuğu siteye sizlerde üye olarak hayalinizde ki eş adayını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Hayalinizdeki dindar eş adayını bulmak için siteye üye olduktan sonra profilinizi düzenleyin ve hayalinizdeki eşi bulmak için kullanıcıların profillerini gezebilir özelliklerini görebilirsiniz. Bu sayede hayalinizdeki eşi bulabilirsiniz. Unutmayın hayalinizdeki eş illa çevrenizde olması gerekmiyor. Artık Helalimol.net sitesi sizlere bu hizmeti sağlıyor. Bu site sayesinde hayatınızı birleştireceğiniz dindar aday ile tanışabilirsiniz. Bu yüzden gecikmeden üye olmanızda fayda var.

Go up

Go up